Автор Тема: карта поляка  (Прочитано 3132 раз)

maks

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Репутация: +0/-0
    • Просмотр профиля
карта поляка
« : 03 Март 2015, 09:38 »
Доброго дня. У мене питання по карті поляка, ситуація наступна: сестра прабаби полька, тобто рідна сестра мами моєї баби стала полькою, чи є у мене шанси отримати карту поляка??? Дякую за відповідь.
« Последнее редактирование: 03 Март 2015, 12:34 от maks »

Geminy

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 3
  • Репутация: +0/-0
  • Я люблю свою работу - прихожу сюда в субботу
    • Просмотр профиля
    • Курсы польского языка Glebov
Re: карта поляка
« Ответ #1 : 04 Май 2015, 08:58 »
Карту поляка дають якщо батьки чи дід та баба були поляками. Щодо сестри матері, то навряд чи. Оскільки рідство має бути кровним, а у Вас виходить, що кровна родичка отримала польське громадянство, але "по крові" полячкою не була. Якщо ж була, то через свою матір Ви маєте доводити це "кровне рідство".

Marjana80

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Репутация: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: карта поляка
« Ответ #2 : 27 Авг. 2015, 13:21 »
Здравствуйте. Слышала сейчас очень много не обоснованных отказов в выдаче карты поляка.Подскажите пожалуйста шанс получить карту поляка если в свидетельстве о рождении моей бабушки написано "powodzenia Polskеgo", является ли свидетельство о браке моих прабабушки и прадедушки в костеле нужным для подаче в консульство и еще моя мама получила гражданство Польши 01.07.2015р.

epidersia

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Репутация: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: карта поляка
« Ответ #3 : 15 Окт. 2015, 22:56 »
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, що робити в моїй ситуації. Бабуся полька, однак написано в паспорті, що громадянство України, в свідоцтві про народження написано, що родилась в украіні. В архіві є дані про хрещення її братів та сестер в католицькій церкві, що стосується хрещення бабусі -дані роки в архіві не збереглися. Також є військовий квиток рідного брата бабусі, де вказано, що він служив в польській армії. Однак, в ньому вказано ім’я владислав, а в паспорті Володимир. Свідоцтва про народження немає, в архіві цей рік також не зберігся. Чи можливо довести, що в той час в католицькій церкві хрестити лише поляків, і що її рідних братів і сестер хрестили, а в них одні й тіж батьки. Якщо можна, то як? І що робити? Порадьте, будь-ласка. Дякую.