Автор Тема: Poszukuję pracy w Polsce specjalista ds. obsługi klienta,ds. sprzedaży.  (Прочитано 4676 раз)

Aleksander G

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 3
  • Репутация: +0/-0
    • Просмотр профиля
Poszukuję pracy w Polsce w charakterze: specjalista ds. obsługi klienta,specjalista ds. sprzedaży, specjalista ds. handlowych,przedstawiciela handlowego.
Od 2006 roku pracuję jako Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży na Białorusi w kompaniach zajmujacych się sprzedażą artykułów spożywczych oraz przemysłowych.
Mam doświadczenie w obsłudze klienta, pozyskuję nowych klientów i obsługuję dotychczasowych,negocjuję warunki współpracy,pomagam klientom w doborze odpowiednich towarów i przedstawiam aktualną ofertę,kontroluję opłaty przez klientów,nadzoruję pracę przedstawicieli handlowych.
Systematycznie biorę udział w treningach zorganizowanych przez kompanię i partnerów z Rosji,Ukrainy z którymi współpracujemy.
Mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego na
rynkach wschodnich
(Białoruś, Rosja, Ukraina, Korea Płd.)
Posiadam Kartę Polaka.
Potrzeba zamieszkania w dowolnym mieście Polski w związku z wykonywaną pracą nie stanowi dla mnie większego problemu.
Moje atuty to:
sumienność,uczciwość,zaangażowanie w wykonywaną pracę,dążenie do celu,ogromna chęć do pracy,wysoka kultura osobista,praca zespołowa i indywidualna,oraz punktualność.

aleksandergaran@wp.pl
+375293746022

Z poważaniem Aleksander Garan


There are any comments for this topic. Do you want to be the first?